Witaj na naszej stronie

Gra edukacyjna

Realizowane programy

 

Kliknij w obrazek by otrzymać więcej wiadomości

„Dbamy o czysty świat, chociaż mało mamy lat”

W dniu 1 grudnia 2022 roku w Publicznym Przedszkolu Nr9 im. M. Kownackiej w Brzesku odbył się przegląd recytatorski pod hasłem „Dbamy o czysty świat, chociaż mało mamy lat”. W przeglądzie brały udział dzieci 5 i 6-letnie, które w wybranych przez siebie wierszach pięknie przedstawiły, jak należy dbać i chronić przyrodę. A były to dzieci: Iga Sarna z P.P. Nr 1, Dominika Sułek z P.P. im. Św. Faustyny, Hanna Zgraja z Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP, Anna Migda z P.P. ze Szczepanowa, Julita Kasperczyk z P.P. z Poręby Spytkowskiej, Julia Ostręga z P.P. Nr1 w Jadownikach, Nikola Chamielec z P.P. Nr 10, Alicja Trzaska z P.P. Nr 7, Melania Pajor z P.P. Nr 4, Zuzanna Zydroń z P.P. Nr 9.

Za udział w przeglądzie wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody, gdyż wszyscy pokazali zdolności recytatorskie i dostarczyli słuchającym, doznań emocjonalnych wypływających z piękna utworów literackich. Nagrody finansowane były w ramach projektu „Narodowego Rozwoju Czytelnictwa 2.0”

Zajęcia | Metody | Rekrutacja                                                                                                      DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Copyright © 2014. All Rights Reserved.