Witaj na naszej stronie

Gra edukacyjna

Realizowane programy

 

Kliknij w obrazek by otrzymać więcej wiadomości

Wizyta Świętego Mikołaja

Dnia 05.12.2022r. do przedszkola przybył długo oczekiwany przez naszych przedszkolaków gość - Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na zaproszonego gościa. Gdy tylko Mikołaj wszedł do sali, na buziach dzieci pojawiło się zdziwienie, zaskoczenie ale przede wszystkim widoczny był uśmiech. Dzieci przywitały go wierszem i piosenką.  Wszystkie przedszkolaki były szczęśliwe z powodu otrzymanych prezentów i obiecały uroczyście, że cały rok będą bardzo grzeczne.

Zajęcia | Metody | Rekrutacja                                                                                                      DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Copyright © 2014. All Rights Reserved.